Hakkımızda

Acenteliğimiz 1997 yılı ortalarında Ahmet Erten tarafından kurulmuştur. Ahmet Erten 1972 doğumlu, ilköğretimini Kemer'de tamamlamış, Orta Öğretimini Fethiye'de, Manisa Turgutlu'da ve Fethiye Merkez Orta Okulunda tamamlamıştır. Lise dönemini Fethiye Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe ve Sigortacılık bölümünü tamamlayarak, Stajyerlik döneminde 2 yıl Sigortacılık eğitimi almış olup 1990 yılında mezun olmuştur. Ahmet ERTEN Üniversite öğrenimini de T.C. Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümünden almıştır.

1990 yılında Erten Sigorta Ara. Hiz. Ltd. Şti. ortağı olarak ve  AKSİGORTA'nın acentesi olarak faaliyete başlamıştır. 1988 den bu yana stajyerlik dönemi dahil, sigortacılık işlemleri ile hizmet vermekte olup, Acente Yetkililerimiz, değişik Sigorta şirketlerinde aktif hallerde bulunup, acentelikler yapmıştır. ANKARA Sigorta - ANADOLU Sigorta - MAPFRE Genel Sigorta - AGF GARANTi Sigorta - MERKEZ Sigorta - AKSİGORTA-EUREKO Sigorta- LİBERTY Sigorta Acenteliklerini yapmış. Halen GENERALİ Sigorta, BEREKET Sigorta, HDI Sigorta ve HEPİYİ Sigorta   acentesi olarak aktif hizmet vermeye devam etmektedir. 

Acentelik prensibi olarak benimsediğimiz Kanun ve Nizamlara uygunluk, Ticari Ahlak Kriterlerinden ödün vermemek, %100 müşteri memnuniyeti, yüksek teknolojik altyapımızla ve bize güvenen siz değerli müşterilerimizin önerileri ve görüşleri  doğrultusunda sektörde iyi hizmet vermeye her zaman hazırız. Acenteliğimizin önem verdiği siz değerli sigortalılarımızın, kıymet verdiğiniz mal varlıklarınızı teminat altına aldığımız riskleri, zamanında ve yerinde tespit ederek, en az maliyetli ve çok geniş kapsamlı bir sigorta poliçesine sahip etmek, Sizin için en uygun olan poliçeyi sağlamak, size uygun olan ve sizin için riskleri teminat altına almak bizim görevimizdir. Sigortalanmış olan mal varlıklarınızın süresi içinde gerekli artış ve azalışlarınızı kontrol etmek, süresi bitmezden önce sizi haberdar etmek, bilgilendirmek temel prensibimizdir. Poliçelerinizde ki haklarınız, daima sizde saklı kalmak kaydı ile adınıza haklarınız tarafımızdan takip edilmekte olup, herhangi bir hasar da, Acenteliğimiz elektronik sistemden hasarınızı adım adım takip etmektedir. Türkiye'nin her neresinde olursanız olun, en küçük bir hasar da dahi,  sizinle ilgili bilgiler bizlere elektronik ortamda ulaştığı için,  gerekli yerlerle ilgili görüşmeler acenteliğimiz tarafından sağlanmaktadır. 

Acenteliğimizden istediğiniz poliçeyi zamanında alabilir, istediğiniz değişik ödeme şekilleri ile poliçelerinize sahip olabilirsiniz. Hem poliçelerinizi internetten takip edebilirsiniz, hemde taksitlerinizin kontrollerini yapabileceğiniz gibi, aldığınız teminatları da aynı sitede kontrol etme imkanına da sahipsiniz. Bizlerle paylaştığınız her çeşit kişisel bilgi sadece bizde kalıp, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Bu bilgiler, sadece size geri dönmek için acente çalışanlarımız tarafından kullanılacaktır. Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla iletişim bilgilerinizi tarafımıza eksiksiz iletmeniz önemle rica olunur.  

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(530)970-4044